O mnie

PASJA | DOŚWIADCZENIE | ZAANGAŻOWANIE

FOTOGRAFIA PEŁNA WAS!

Fotografia wpisana jest w moje życie bardzo mocno. Dzięki niej patrzę na świat inaczej, przedstawiła mi ogromną paletę emocji. Traktuje ją bardzo poważnie, podchodzę do niej z wielkim zaangażowaniem. Nieustannie staram się rozwijać pod względem twórczym jak i technicznym. Uwielbiam łapać magię codziennych chwil. Czerpię inspirację ze wszystkich małych i niezwykłych rzeczy, które nas otaczają . Chcę uchwycić dynamiczne, ponadczasowe obrazy, by móc do nich wrócić i jeszcze raz poczuć ich smak. Staram się by moje zdjęcia przesycone były emocjami, by miały swój niepowtarzalny charakter. Moja praca nie jest rutynowa, a przygotowanie merytoryczne i techniczne gwarantuje najwyższą jakość zarówno niezapomnianych momentów w fotoreportażu, jak i ciekawego spojrzenia na plenery wykorzystując magię światła, koloru a przede wszystkim Waszej miłości. Dążę do tego aby moje reportaże posiadały bogactwo wydarzeń i emocji, a każde jedno zdjęcie było też historią samą w sobie. Po prostu witam w moim świecie fotografii. Szukając inspiracji, dbając o najmniejszy szczegół, wkładając w każde zdjęcie mnóstwo energii, serca, uczuć, pragnę stworzyć coś więcej niż tylko poprawnie wykonane zdjęcie. Zapraszam Was do tego świata. Twórzcie go ze mną!!

Dobry kontakt

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Mariuszem. Fotografował nasz ślub oraz prowadził sesję ślubną, której wyjątkowo się obawiałem, bo nie lubię być fotografowany. Mariusz jednak super prowadzi, doradza i ma masę pomysłów na zdjęcia. Od kilku dni zachwycamy się z żoną efektami i z czystym sumieniem polecamy 🙂 Dobry kontakt, wszystko na czas, zgodnie z ustaleniami, efekty znakomite. Czego chcieć więcej?

Adrian
Fotografia ślubna

Momenty

Z całego serca dziękujemy Mariuszowi za piękną pamiątkę z dnia naszego ślubu. Wszystkie najważniejsze momenty zostały idealnie uchwycone. Mariusz to prawdziwy profesjonalista ze wspaniałym podejściem do ludzi i poczuciem humoru 😉 Gorąco polecamy usługi Mariusza jeszcze niezdecydowanym!

Natalia
Fotografia ślubna

Genialny profesjonalista i pasjonat w jednym!

Mariusz fotografował Nasz ślub oraz stworzył dla Nas cudowną pamiątkę w ramach sesji poślubnej. To w jaki sposób potrafi uchwycić piękne momenty w tym ważnym dniu czy emocje gości, a przede wszystkim Nasze przechodzi ludzkie pojęcie. Zdjęcia jego autorstwa to po prostu inny poziom fotografii. Na koniec napiszę, że atmosfera jaka tworzy przy pracy sprawia, że zapominasz o stresie i po prostu cieszysz się tym dniem! Nie pozostaje nam nic innego jak polecić go w 100% i czekać aż pojawi się kolejna okazja do podjęcia z nim współpracy! 🙂

Aleksandra
Fotografia ślubna

Czysta przyjemność pracy

Polecam serdecznie usługi pana Mariusza📷. Nie spotkałem się z tak kompetentną i intuicyjna osoba. Wraz z żoną poprosiliśmy by sfotografował naszą uroczystość zaślubin jak i przyjęcie weselne. Niesamowite przygotowanie do pracy, podpowiedzi i rady, sama osoba pana Mariusza pozwoliła nam się rozluźnić i stworzyła pozytywną atmosferę. Efekt końcowy zaskoczył nie tylko nas ale również całą rodzinę! To była czysta przyjemność pracować z panem Mariuszem! Z wielką radością i zaufaniem wrócimy by skorzystać z jego usług, jak i polecimy każdemu komu zależy na tak profesjonalnych zdjęciach na których zostały uchwycone nie tylko postacie ale i uczucia. Dziękujemy raz jeszcze!!🔥

Krzysztof
Fotografia ślubna

Współpraca

Współpraca na weselu i sesji poślubnej z Mariuszem to czysta przyjemność. Profesjonalny, szczery, zaangażowany. Jego fotografie wzruszają, bawią i sprawiają, że szczególne(zwykle bardzo ulotne) momenty zostają z Nami na zawsze. Polecam wszystkim i na pewno wrócimy przy kolejnych wspaniałych etapach życia.

Monika
Fotografia ślubna

betrue.pro

koncerty/eventy

Mariusz Dyszlewski

fotografia ślubna

dyszlewski.level.wyżej

dron

WSPÓŁPRACUJMY!

ZOSTAW WIADOMOŚĆ I STWÓRZMY CIEKAWĄ HISTORIĘ

    formularz wykorzystuje Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są twoje dane.

    Pelicula

    A modern theme for the film industry & video production
    [instagram-feed feed=2]